Blog

Pozanj świat z perspektywy instalatora

Wycena

Zadzwoń

Klimatyzacja – gwarancja czystego powietrza

Niewidoczne na pierwszy rzut oka zalety klimatyzacji są mocno odczuwalne w codziennym użytkowaniu. Znamy główne zalety klimatyzatora i jego funkcje, to właśnie chłodzenie i grzanie zapewniają komfortową temperaturę w pomieszczeniu. Czy to wszystko, co ma do zaoferowania klimatyzator? Nie do końca ważną, niezauważalną zaletą klimatyzatora jest skuteczne oczyszczanie wdmuchiwanego powietrza.

 

Klimatyzacja twój oczyszczacz powietrza. Czy to możliwe?

Klimatyzator, który służy jedynie jako źródło chłodnego powietrza w upalne dni, należy już do przeszłości. Nowoczesne klimatyzatory stały się urządzeniami wielofunkcyjnymi, które mają znacznie więcej do zaoferowania. Obecnie dostępne urządzenia wyposażone są w wysokiej jakości filtry, dzięki którym powietrze wdmuchiwane do pomieszczenia zostaje oczyszczone z wirusów, różnych bakterii, brudu oraz przykrych zapachów. Wysokiej jakości filtry oraz cykliczna konserwacja klimatyzatora zapewniają czyste powietrze w naszym pomieszczeniu. Podczas konserwacji należy sprawdzić, ile powietrza może być zanieczyszczone. Jak duże znaczenie ma system oczyszczania powietrza, warto sprawdzić w trakcie serwisu. Poproś serwisanta o pokazanie wyczyszczonych lub wymienionych filtrów, a przekonasz się, jak ważna dla zdrowia jest niewidoczna funkcja. Długotrwałe wdychanie powietrza zawierającego zanieczyszczenia i bakterie może powodować:

  • kłopotów z oddychaniem,
  • chorób układu oddechowego,
  • napady kaszlu,
  • a gromadzenie się zanieczyszczeń w ciele może wywołać zmiany nowotworowe.

Przy wyborze jednostki klimatyzacji warto zatem kierować się wiedzą i sprawdzić najważniejsze parametry. Jednym z nich jest właśnie zestaw filtów, w jakie wyposażona jest jednostka.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Panasonic świadcząc usługi z zakresu dystrybucji, montażu oraz serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego.

Kontakt

Jeśli macie państwo jakiekolwiek pytania odnośnie planowanej instalacji zapraszamy do kontaktu chętnie opowiemy na wszystkie pytania.

ul.Piekarska 9, 91-364 Łódź

Salon stacjonarny

+48 696 244 226

plus.minus.lodz@gmail.com

5

Pompy ciepła

5

Klimatyzacja

5

Chłodnictwo

5

Rekuperacja

5

Wentylacja

© Copyrights PLUS.MINUS 2020. All Rights Reserved
Polityka prywatności