Klimatyzacja

Instalacje dla domu i biznesu

Wycena

Zadzwoń

Zakres usług

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu montażu klimatyzacji. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych jak i biznesowych oraz instytucjonalnych. Wykonamy dla Państwa kompleksowy montaż obejmujący projekt, doradztwo, montaż oraz pełne uruchomienie instalacji. Wszystkie instalacje wykonane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu zgodnie z zaleceniami producenta jednostki gwarantując zachowanie jej gwarancji.

Montujemy wszystkie rodzaje systemów klimatyzacji:

  • Split,
  • MultiSplit,
  • Jednostki  kasetowe oraz podstropowe
  • Jednostki montowane pod parapetem lub na odkrytych przestrzeniach ścian
  • VRF systemy przestrzenne

Serwis

Kompleksowe podejście do naszych klientów to również usługa serwisu cyklicznego jak i napraw bieżących. Oferujemy okresowe przeglądy instalacji zachowując jej prawidłowe działanie oraz bezpieczeństwo. Przeglądy cykliczne to również warunek zachowania gwarancji producenta, dlatego warto pamiętać o serwisie instalacji.

Skorzystaj z darmowej wyceny

Doradztwo

Dobór odpowiedniej jednostki klimatyzacji to ważny moment całej inwestycji. Warto wiedzieć na podstawie jakich parametrów dobrać odpowiednią moc jednostki. Źle dobrana moc skutkuje nie właściwym działaniem instalacji, w okresie ciągłej pracy jednostka staje się niewydajna co więcej narażona jest na awarie. Nasi doświadczeni monterzy należycie dobiorą odpowiednią moc jednostki na podstawie obliczeń kubatury, ilości okien, usytuowania oraz innych wpływających czynników.

Kubatura

Wielkość obsługiwanego pomieszczenia to podstawowa wytyczna doboru mocy jednostki.

Okna

Ilość powierzchni przedszkolnych ma znaczy wpływ na temperature w pomieszczeniu co również wpływa na obciążenie instalacji.

Inne czynniki

Musimy również zwrócić uwagę na inne czynniki wpływające na obciążenie montowanej jednostki np. typ ocieplenia czy inne źródła ciepła zlokalizowane w pomieszczeniu.

Kontakt

Jeśli macie państwo jakiekolwiek pytania odnośnie planowanej instalacji zapraszamy do kontaktu chętnie opowiemy na wszystkie pytania.

ul. Żywokostowa 2/4, 91-364 Łódź

Biuro

+48 696 244 226

plus.minus.lodz@gmail.com

5

Pompy ciepła

5

Klimatyzacja

5

Chłodnictwo

5

Rekuperacja

5

Wentylacja

© Copyrights PLUS.MINUS 2020. All Rights Reserved
Polityka prywatności