Pompy ciepła

Instalacje dla domu i biznesu

Wycena

Zadzwoń

Zakres usług

Jako certyfikowany instalator, dystrybutor oraz serwisant pomp ciepła firmy Panasonic oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu montażu oraz serwisu instalacji pomp ciepła. Kompleksowo zrealizujemy zaplanowaną inwestycję. Wykonamy projekt oraz profesjonalny montaż zgodny z zaleceniami producenta, dodatkowo na każdym etapie inwestycji oferujemy nasze doradztwo które zagwarantuje w pełni zoptymalizowaną instalacje. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i biznesowych oraz instytucjonalnych. Wszystkie wykonane przez naszą firmę prace objęte są gwarancją.

Wykonamy dla Państwa:

  • Instalacja systemu pompy ciepła,
  • Przygotowanie projektu,
  • Pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania,
  • Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Panasonic świadcząc usługi z zakresu dystrybucji, montażu oraz serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego.

Poznaj nowe jednostki Aquarea T-CAP charakteryzujące się niskim zużyciem energii.

SPRAWDŹ

Skorzystaj z darmowej wyceny

Pompa ciepła czy warto?

Szukając najlepszego w eksploatacji ogrzewania coraz częściej wybieramy  zastosowanie pompy ciepła. Liczymy na to że pompa ciepła zapewni  nam niskie koszty ogrzewania i będzie pracować bez zastrzeżeń przez kilkadziesiąt lat.

67 % kosztów utrzymania naszego domu związane jest z jego ogrzaniem. Dzięki zastosowaniu pompy ciepła zapewnimy sobie niskie koszty jego ogrzewania i utrzymania domu na długie lata .

W dzisiejszych czasach pompy ciepła są niezawodnym, oszczędnym a co najważniejsze przyjaznym dla środowiska źródłem ciepła. W Europie Zachodniej co trzeci dom posiada pompę ciepła. Także w naszym kraju przybywa z roku na rok coraz więcej zwolenników takiego sposobu ogrzewania.

Ekologia

W miejscu pracy pompy ciepła nie powstają żadne zanieczyszczenia, urządzenie to jest niemal w pełni ekologiczne.

Bezobsługowość

Poprawne zamontowanie instalacji pompy ciepła sprawia iż jest ona niemal że bezobsługowa.

Estetyka

Pompa ciepła jest estetyczna w swoim wyglądzie co więcej nie potrzebujemy oddzielnego pomieszczenia na zbiornik paliwa zasilającego.

Oszczędność

Nowoczesne jednostki są rozwiązaniami które gwarantują bardzo niskie zużycie energii.

Kontakt

Jeśli macie państwo jakiekolwiek pytania odnośnie planowanej instalacji zapraszamy do kontaktu chętnie opowiemy na wszystkie pytania.

ul. Żywokostowa 2/4, 91-364 Łódź

Biuro

+48 696 244 226

plus.minus.lodz@gmail.com

5

Pompy ciepła

5

Klimatyzacja

5

Chłodnictwo

5

Rekuperacja

5

Wentylacja

© Copyrights PLUS.MINUS 2020. All Rights Reserved
Polityka prywatności