Wentylacja 

Instalacje dla biznesu

Wycena

Zadzwoń

Zakres usług

Usługę montażu systemów wentylacyjnych kierujemy do klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. Oferujemy kompleksowe wykonawstwo od projektu aż po samo uruchomienie systemu. Montowane przez nasza firmę rozwiązania to nie tylko wymiana powietrza ale również możliwość ogrzewania latem i chłodzenia zimą dużych i małych powierzchni. W naszym portfolio znajdują się również realizacje instalacji wentylacyjnych obsługujące urządzenia medyczne typu rezonans magnetyczny czy tomograf komputerowy w szpitalach i przychodniach.

Skorzystaj z darmowej wyceny

Projekt i wykonanie

Złożona instalacja wentylacyjna to przede wszystkim prawidłowy projekt i wykonanie. Przed rozpoczęciem prac warto mieć pewność że zaprojektowana instalacja została zaplanowana zgodnie z założeniami oraz wymogami technicznymi. Wentylacje przemysłowe to duża inwestycja która musi spełniać swoje zadanie. Rzetelny wykonawca przeanalizuje zlecona inwestycje na podstawie przedstawionego projektu i zgłosi ewentualne uwagi. Prawidłowo zrealizowany projekt zagwarantuje bezawaryjność instalacji oraz jej prawidłowe działanie.

Kontakt

Jeśli macie państwo jakiekolwiek pytania odnośnie planowanej instalacji zapraszamy do kontaktu chętnie opowiemy na wszystkie pytania.

ul. Żywokostowa 2/4, 91-364 Łódź

Biuro

+48 696 244 226

plus.minus.lodz@gmail.com

5

Pompy ciepła

5

Klimatyzacja

5

Chłodnictwo

5

Rekuperacja

5

Wentylacja

© Copyrights PLUS.MINUS 2020. All Rights Reserved
Polityka prywatności